Реєстрацію на 2021 рік розпочато! Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!

Оберіть виш у Словаччині та вступіть на безплатне навчання

25.01.2020

Ви хочете отримати вищу освіту безплатно? Обираючи навчання в Словаччині, ви отримуєте можливість безплатного навчання в державних вишах. Тут ви зможете реалізувати будь-які ідеї та проекти – для цього будуть найсприятливіші умови.

Ми допоможемо вам із вивченням словацької мови та адаптацією в країні, а також з оформленням посвідки на проживання та інших документів.

Під час навчання ви будете проходити практику в кращих компаніях у Словаччині, із перспективою залишитися працювати в Європі, здобувши при цьому престижну освіту за актуальними методиками, в умовах сучасного технічного оснащення.

Витрати на житло та харчування тут мінімальні, до того ж ви зможете працевлаштуватися з моменту навчання на підготовчих курсах.

Вибираючи Словаччину, ви вибираєте культуру, яка схожа з нашою, вам буде легко адаптуватися в словацькому суспільстві. Для вступу не потрібні результати ЗНО, а на деякі факультети немає вступних іспитів.

Під час навчання у виші ви зможете пройти стажування за програмою обміну студентами “Erasmus+” і побувати в різних куточках світу, здобувати нові знання та навички в оточенні інтернаціональних студентів.