Реєстрацію на 2021 рік розпочато! Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Главная Мова навчання Англійська Варненський університет менеджменту

Варненський університет менеджменту

Бизнес-образование на английском. Стипендии до 1000 евро. Карьерный центр для студентов

Варненський Університет Менеджменту – це бізнес-школа міжнародного рівня, розташована в Болгарії. Студенти більш ніж із 40 країн здобувають престижну вищу освіту в сферах бізнесу і маркетингу, інформаційних та комп’ютерних технологій, туризму, гостинності та кулінарного мистецтва.

Університет співпрацює з такими університетами, як Cardiff Metropolitan University, University College of Birmingham у Великобританії, Stenden University of Applied Sciences у Нідерландах, Business and Hotel Management School у Швейцарії, і багатьма іншими університетами в Європі, Азії та Південній Америці.
Варненський Університет Менеджменту цінується серед студентів за широкий вибір стажувань за кордоном і за програми обміну студентами. Тому ВУМ є бізнес-школою № 1 у Болгарії, згідно із престижними рейтингами U-Multirank, Best-masters, Eduniversal.

Країна: Болгария
Місцезнаходження: Варна, Добрич, София
Мова навчання: английский
Тривалість навчання: от 3 семестров
Дати: сентябрь, октябрь, февраль
Типи проживання: cтуденческая резиденция
Умови: аттестат о полном среднем образовании
Яку стипендію я можу отримувати в Болгарії?
Переваги

stipend

стипендія до 1000 євро

двойной диплом

подвійний диплом: болгарський і диплом одного з вишів-партнерів із Великобританії, Швейцарії або Нідерландів

people-icon

оплачувані стажування

eng-icon

безплатний курс англійської мови

career-center

кар’єрний центр

intership

стажування в інших країнах за програмою Еразмус +

Головний корпус вишу знаходиться у Варні (Болгарія). Кампуси Університету розташовані у Варні, Добричі та Софії. Навчання проходить в одному із трьох міст і залежить від обраної програми підготовки.

Варна — портове місто і курорт у Болгарії. Є третім за чисельністю населення в Болгарії, великим культурним і фінансовим центром, а також важливим транспортним вузлом країни. Варна — найбільший порт Болгарії.

Добрич — восьме за чисельністю населення місто в Болгарії, адміністративний центр провінції Добрич і столиця регіону Південна Добруджа. Розташоване в північно-східній частині країни, у 30 км на захід від болгарського узбережжя Чорного моря, недалеко від таких курортів, як Албена, Балчик і Золоті піски.

Софія — столиця, найбільше місто, головний, культурний та економічний центр Болгарії. Є основним адміністративним, промисловим, транспортним, культурним та університетським центром країни, у ній зосереджено 1/6 усієї промисловості країни.

Кампуси у Варні, Добричі та Софії

Розміщення в 2-4-місних кімнатах

Спортивний зал та відкриті майданчики для спорту

Наявність кухні та їдальні для студентів

Бібліотека в кожному кампусі

Максимум корисної інформації, обов’язково подивіться