Реєстрацію на 2021 рік розпочато! Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!

ULearn English School Dublin

Вивчення англійської мови в Дубліні

Школа ULearn вперше відкрила свої двері в 1988 році і з самого початку свого існування допомагала студентам з різних куточків світу. Ми бачили, як вони роблять свої перші кроки в Ірландії і з великим задоволенням спостерігали, як наші студенти поступово опановують англійську мову. Наша місія в ролі однієї з кращих і найстаріших мовних шкіл Дубліна залишається незмінною і до цього дня. Наша мета в тому, щоб допомогти студентам повірити в себе і реалізувати свої здібності до вивчення мови, насолоджуючись дивовижними можливостями, які дарує життя в сучасному європейському місті, такому як Дублін.
Навчання з ULearn – це як і раніше щось особливе, і як тільки ви опинитеся тут ми плануємо забезпечити для вас найкращий рівень викладання, максимально комфортні умови проживання і масу динамічних і захоплюючих культурних заходів.

ULearn з року в рік створює середовище навчання, що базується на використанні кращих сучасних методів. Невелика кількість студентів на одного викладача дозволяє нам стверджувати, що чуйні і енергійні вчителі зможуть задовольнити саме ваші потреби, використовуючи кращі з відомих активностей і методів навчання.

Ми прагнемо допомогти студентам покращити всі п’ять ключових навичок англійської мови: читання, письмо, розуміння, вимову. Всі наші викладачі є досвідченими та кваліфікованими, які прагнуть підтримувати на належному рівні наші високі стандарти динамічною і яскравою середовища навчання.

Школа ULearn робить все, щоб проведений в Дубліні час запам’ятався студентам. Дублін – це місто зі своїм характером, чарівністю та культурою, і ми закликаємо студентів якомога краще пізнати і відчути місто. Ми готові в цьому допомогти, запропонувавши активну і різноманітну культурну програму. Щотижня ми організовуємо різноманітні заходи, такі як походи в кіно, музеї та галереї, музичні вечори, відвідування собачих перегонів і пабів. Також кожні два місяці ми пропонуємо поїздки на вихідні в інші міста або до туристичних пам’яток Ірландії. Ми вважаємо, що культурні та соціальні події та заходи – це найважливіший аспект вивчення англійської мови в Ірландії

від 120 €/тиждень
Країна: Ірландія
Місцезнаходження: Дублін
Мова навчання: Англійська
Вік: від 18
Тривалість навчання: від 1 тижня
Типи проживання: Студентська резиденція / сім'я / апартаменти
Отримати консультацію у менеджера
КурсОписаниеПродолжительностьКоличество часов обученияВозрастУровеньСтоимость
Общий курс английского языкаВеселый и динамичный способ улучшить свой уровень коммуникации на английском языке. Специально разработанные курсы английского позволяют студентам выполнять учебные задачи через выполнение заданий, а также проходить реальную практику с помощью ярких и интересных планов урока. Общий курс английского также позволяет студентам не из стран ЕС изучать английский в Ирландии с рабоче-учебной визой. Вы можете выбрать удобное время для обучения: утро – 09:00-12:20, день – 13:45-17:00, вечер – 18:30-20:30.от 1 до 25 недельутро и день – 15 часов/неделя вечер – 4 часа/неделяот 16 летот Начального (Beginner) до Продвинутого (Advanced)Утро – от €128. День – от €102. Вечер – от €31>
Подготовка к экзаменамULearn проводит набор студентов на высококачественные курсы подготовки к экзаменам . Линейка ESOL состоит из экзаменов First Certificate (FCE) и Cambridge Advanced (CAE). ULearn также предлагает подготовительные курсы к экзамену IELTS . Эти экзамены являются важным инструментом оценки и признания вашего прогресса в изучении английского языка. Предлагаемая линейка курсов для подготовки к кембриджским экзаменам и IELTS наилучшим образом готовит студента к сдаче любого выбранного экзамена с использованием экзаменационных заданий прошлых лет и примеров, а также с опорой на собственные учебные и оценочные методики. Вы можете выбрать удобное время для обучения: утро – 09:00-13:30, день – 12:30-17:00, вечер – 18:30-20:30.от 1 до 25 недельутро и день – 20 часов/неделя вечер – 4 часа/неделяот 16 летот Начального (Beginner) до Продвинутого (Advanced)Утро – от €153. День – от €123. Вечер – от €31
Интенсивный курсСпециальный курс для тех, кто хочет освоить английский на высоком уровне, но в короткие сроки. Обучение проходит утром (09:00-12:20) и днем (13:45-17:00). Благодаря ежедневной интенсивной практике преодолевается языковой барьер, значительно улучшается понимание английской речи на слух, практикуется грамматика и письмо.от 1 до 25 недель30 часов/неделя (15 утром и 15 днем)от 16 летот Начального (Beginner) до Продвинутого (Advanced)от €217/неделя
Индивидуальные занятияИндивидуальные курсы английского предоставляют вам возможность индивидуальных занятий в наиболее удобное для вас время. Перед началом обучения вы вместе с преподавателем проанализируете свой уровень, определите свои сильные стороны и потребности для усиления эффекта от времени проведенного на занятиях по английскому языку. Вы также можете принимать участие в группах из 2-х человек и группах с малым числом студентов. Вам доступно гибкое расписание занятий.Определяется индивидуальноОпределяется индивидуальноот 16 летот Начального (Beginner) до Продвинутого (Advanced)от €28/час

Школа розташована в самому центрі Дубліна, поруч з парком Сент-Стівенс-Грін.

Залишаючи будівлю школи з видом на один з наймальовничіших парків Європи, студенти опиняються в торговому пішохідному кварталі Дубліна. Крім того, в центр навчання ULearn легко потрапити громадським транспортом або взявши велосипед в мережі безкоштовного прокату, що дозволяє всім нашим студентам переміщатися по місту без зайвих витрат.

Це по-справжньому прекрасне і безпечне середовище для навчання!

Апартаменти в центрі міста
ULearn пропонує дуже високий рівень проживання за конкурентноздатною ціною, що дозволяє вам найкращим чином вчитися разом з нами. Наше розміщення дозволяє студентам приїхати в Дублін, не турбуючись про проживання, щоб ви могли зосередитися на вивченні англійської мови.

Всі апартаменти розташовані в центрі міста, так що до школи завжди можна буде швидко дістатися пішки. Дуже зручно, щоб не запізнюватися на заняття!
ULearn пропонує ряд апартаментів з кімнатами на одного, на двох і загальними кімнатами. Категорії апартаментів в центрі Дубліна: Premium, Superior, Standard.

Студентський гуртожиток
ULearn надає проживання в студентському гуртожитку в центрі міста в якості альтернативи апартаментів і приймаючим сім’ям. У резиденції є високоякісні зручності, кухня, загальні кімнати і вітальня з більярдним столом і телевізором, щоб вам було простіше завести нових друзів і спілкуватися з ними в той час, коли ви вивчаєте англійську мову в Дубліні.

Проживання в приймаючій родині
ULearn обрала мережу кращих родин для наших студентів. Багато хто знаходить це ідеальним способом вивчити англійську і познайомитися з Дубліном. Сім’ї доброзичливі і звикли дбати про студентів цілий рік, тому ви будете почувати себе бажаним гостем і як вдома з самого початку вашого перебування. Сніданок і вечеря включені у вартість, і ми робимо все можливе, щоб забезпечити найкраще транспортне сполучення від житлових районів до ULearn. Ваш візит до Ірландії може стати абсолютно новим життєвим досвідом, коли ви зустрінете сім’ю ULearn 🙂

Вартість: від €165/місяць