Літні канікули з Alpadia у Лондоні

Вивчення англійської мови в Alpadia Лондон Сіті. Одне з достоїнств цього центру – його чудова локалізація, у центрі динамічного Хокстона, Шордичі.

Місцезнаходження: Лондон

Мова навчання: англійська

Вік:13-17 років

Вартість від:від 850£

Тривалість навчання: 1-6 тижнів

Курси

Вивчаючи англійську мову за програмою Alpadia «Лондон Сіті», ви зможете насолодитися всіма принадами занурення в мовне середовище в атмосфері жвавого столичного міста. У рамках інтерактивних занять курсів «Стандарт», «Інтенсив» і «Стандарт + Індивідуальні заняття», націлених на залучення студентів у процес навчання та спонукання до розширення знань і поліпшення навичок спілкування, викладачі торкаються цікавих тем і застосовують ефективні звукові методики для досягнення максимального успіху. Аудиторії для занять, розташовані в охоронюваному кампусі, обставлені в сучасному стилі, добре освітлені й укомплектовані всіма необхідними пристосуваннями для викладання мови.

Екскурсії

У програмі Alpadia «Лондон Сіті» передбачено багато цікавих екскурсій. До неї входить знайомство з багатогранним столичним містом, поїздки до університетських міст Оксфорда і Кембриджа та багато чого іншого!

  • Поїздка на день до Оксфорда
  • Поїздка на день до Брайтона
  • Поїздка на день до Кембриджа
  • Вестмінстерське абатство та Біг-Бен
  • Лестер Сквер і Ковент Гарден

Проживання

Одномісна кімната з окремою ванною

Стильна будівля з кімнатами для проживання, розташована поруч зі станцією метро Олд-Стрит, надійно охороняється 24 години на добу. У будівлі є велике фойє, а на даху – тераса з барбекю. Кожна кімната розрахована на одну людину з окремим душем і туалетом. Також є спільна кімната для студентів із восьми кімнат з кухнею та зоною для відпочинку, де у вільний час можна спілкуватися з новими друзями. Це сучасна житлова будівля, усього в п’ятьох хвилинах ходьби від навчальних аудиторій та їдальні, ідеально підходить для зустрічей із новими друзями та щоденної практики англійської мови.

У вартість входить:

Вивчення мови

Дозвілля та екскурсії

Проживання

Триразове харчування

Супровід 24/7

Сертифікат

Розташування

Одне з достоїнств цього центру – його чудова локалізація, у центрі динамічного Хокстона, Шордичі. Це відмінна відправна точка для знайомства з містом.

Крім добре продуманих, світлих, сучасних, чудово оснащених аудиторій, центр може похвалитися просторим двором і численними зонами відпочинку в приміщенні та на свіжому повітрі. Студенти проживають у щойно відремонтованій резиденції, де їм відведені одномісні кімнати із власною ванною кімнатою. Також кампус має фантастичний спортивний комплекс, у якому проходили офіційні тренування баскетболістів під час Олімпійських і Паралімпійських ігор 2012 року. Скористайтеся повною мірою такою зручною локалізацією та відкрийте для себе чари та динаміку цього міста.

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
{"pagination":"true","pagination_type":"bullets","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","direction":"horizontal","auto_stop":"false","speed":"300","animation":"slide","vertical_height":"","autoheight":"false","space_between":"0","loop":"true"}

Залишилися питання?

Запишіться на консультацію!