Літні канікули з Alpadia у Брайтоні

Школа Alpadia Брайтон пропонує ідеальні умови для вивчення англійської мови в комфортній обстановці приморського міста.

Місцезнаходження: Брайтон

Мова навчання: англійська

Вік:10-17 років

Вартість від:від 800£

Тривалість навчання: 1-6 тижнів

Курси

Школа Alpadia Брайтон пропонує ідеальні умови для вивчення англійської мови в комфортній обстановці приморського міста. Наші активні викладачі допоможуть вам розвинути навички, необхідні для вдосконалення мовних знань, і впевнено користуватися знаннями при спілкуванні з носіями англійської мови. Ми звертаємо особливу увагу на організацію спільної роботи студентів із різних країн світ, а «екскурсійні» уроки підготують їх до використання здобутих знань під час знайомства із Брайтоном та його визначними пам’ятками.

Екскурсії

У цьому модному та стильному прибережному місті є багато цікавого: від панорамних видів на море до мальовничих піших маршрутів, від вигідних угод у місцевих модних бутиках до поїздок до знаменитих університетських міст.

  • Одноденна поїздка до Лондона
  • Вежа BA i360
  • Королівський павільйон
  • Sea Life
  • Брайтонський пляж і Палацовий пірс
  • Одноденна поїздка до Кембриджа

Проживання

Одномісні / двомісні кімнати

В Alpadia Брайтон студентів розміщують у комфортабельних модернізованих англійських будинках в одно- або двомісних спальнях із спільними ванними кімнатами. У кожному будинку є приємні вітальні, де можна спілкуватися з новими друзями, або ігрові кімнати для тих, хто віддає перевагу настільним іграм. Будинки обставлені сучасними комфортабельними меблями та знаходяться недалеко від класних кімнат та їдальні. Житло в таборі Alpadia Брайтон — світле, комфортне та безпечне.

У вартість входить:

Вивчення мови

Дозвілля та екскурсії

Проживання

Триразове харчування

Супровід 24/7

Сертифікат

Розташування

Наш мовний центр знаходиться в одному із найпрестижніших районів Брайтона. Звідси відкриваються чудові види на Ла-Манш і стоянку для яхт.
Наш табір у Брайтоні займає вигідне положення на вершині стрімчака: з південної сторони відкриваються ефектні види на море, а з північної — на Саут-Даут. Будівлі зведені в традиційному класичному стилі, а інтер’єри відрізняються вишуканістю стилю — просторі класи, високі стелі й затишні загальні зали, де можна розслабитися із друзями або посидіти в Інтернеті, доступ до якого є скрізь. На великій території табору можна займатися всілякими видами спорту або просто відпочити, насолоджуючись морським повітрям.

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
{"pagination":"true","pagination_type":"bullets","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","direction":"horizontal","auto_stop":"false","speed":"300","animation":"slide","vertical_height":"","autoheight":"false","space_between":"0","loop":"true"}

Залишилися питання?

Запишіться на консультацію!