Літні канікули з Alpadia у Берлін Ванзе

Вивчення німецької мови в літньому таборі Alpadia Берлін Ванзе – це, крім іншого, чудовий літній відпочинок і можливість спілкування з іншими студентами з різних країн світу.

Місцезнаходження: Берлін

Мова навчання: німецький

Вік:13-17 років

Вартість від:від 815 €

Тривалість навчання: 1-7 тижнів

Курси

Вивчення німецької мови в літньому таборі Alpadia Берлін Ванзе – це, крім іншого, чудовий літній відпочинок і можливість спілкування з іншими студентами з різних країн світу. Заняття, сфокусовані на розвитку розмовних навичок, інтерактивний та різнобічний підхід до навчання студентів німецької мови допоможуть вам набути впевненості в собі та швидко просунутися вперед. Alpadia пропонує стандартний курс, інтенсивний курс або стандартний курс, доповнений індивідуальними заняттями, завдяки чому кожний студент зможе підібрати підходящу для себе програму.

Екскурсії

Берлін уособлює мистецтво, культуру, історію. До того ж це зелене місто із численними парками. Це дійсно одна з європейських столиць, що заслуговує уваги.

  • Тропічний острів
  • Палац Шарлоттенбург
  • Шопінг у Берліні
  • Потсдам
  • Звеєць Берлін
  • Поле Tempelhof

Проживання

Чотиримісні кімнати

В Alpadia Берлін Ванзе все знаходиться під одним дахом, завдяки чому дуже зручні переміщення із житлової частини до їдальнї або навчальної частини. Кімнати розраховані на 4 студентів, одна ванна кімната – на дві житлові. Просторі та світлі кімнати добре оснащені. У кожній кімнаті є велика шафа, що дуже зручно. Також тут є різні кімнати відпочинку, декілька автоматів зі снеками та безкоштовний доступ до Інтернету через WiFi.

У вартість входить:

Вивчення мови

Дозвілля та екскурсії

Проживання

Триразове харчування

Супровід 24/7

Сертифікат

Розташування

Навчальний центр, розташований усього в тридцяти хвилинах їзди від центру міста, у тихому районі Грюневальд, знаходиться прямо поруч з озером Ванзе.

Вдала локалізація центру дозволяє студентам проводити багато часу на природі, терасах і в сонячному саду й одночасно відкриває легкий доступ до Берліна, Потсдама або аеропорту. Для вашої зручності навчальний відсік, резиденція та їдальня розташовані в одній будівлі. У розпорядженні студентів вільний доступ до Інтернету та автомати продажу харчування.

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
{"pagination":"true","pagination_type":"bullets","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","direction":"horizontal","auto_stop":"false","speed":"300","animation":"slide","vertical_height":"","autoheight":"false","space_between":"0","loop":"true"}

Залишилися питання?

Запишіться на консультацію!