Літні канікули з Alpadia в Асконі

Вивчення англійської мови в Alpadia Аскона – це крім самого навчання ще й відпочинок в екзотичному місці, розташованому на березі найкрасивішого озера.

Місцезнаходження: Аскона

Мова навчання: італійська, англійська

Вік:13-17 років

Вартість від:від 1 300 CHF

Тривалість навчання: 1-5 тижнів

Курси

Вивчення англійської мови в Alpadia Аскона – це крім самого навчання ще й відпочинок в екзотичному місці, розташованому на березі найкрасивішого озера. Наші енергійні викладачі допоможуть вам не тільки здобути нові знання, але набути впевненості в собі. Незважаючи на те, що місто знаходиться в італомовній частини Швейцарії, у вас буде постійна можливість практикувати англійську мову з іншими студентами, які приїхали з різних країн, із викладачами та членами нашої команди. Вибравши стандартний курс, інтенсивний курс або стандартний курс, доповнений індивідуальними заняттями, ви зможете швидко досягти поставленої мети.

Екскурсії

Цій найкрасивішій частині Швейцарії є що вам запропонувати, наприклад шопінг, поїздки в аквапарк, приємні прогулянки на кораблі або походи в гори.

  • Монте-Тамаро
  • Три замки Беллінзони
  • Акватичний парк SplashSpa
  • Поїздка на острів Бризаго
  • Шопінг у Лугано

Проживання

Двомісні/чотиримісні кімнати

Ми розміщуємо студентів у сучасній прибудові, зробленій до «Collegio Papio», основна будівля якого датована XVI століттям і в якому проходять заняття. Кімнати розраховані на 2 або 4 осіб і мають спільну ванну з душем і туалетом. Також тут є спільна кімната для проведення вільного часу, що виходить на велику сонячну терасу із чудовим видом – улюблене місце відпочинку студентів!

У вартість входить:

Вивчення мови

Дозвілля та екскурсії

Проживання

Триразове харчування

Супровід 24/7

Сертифікат

Розташування

Розташований за два кроки від мініатюрних вуличок старого міста та причалів, що йдуть уздовж берегів Лаго-Маджоре, наш навчальний центр в Асконі розмістився в чудовій будівлі «Collegio Papio».

Повністю відреставрована основна будівля, відбудована в XVI столітті, доповнюється сучасними будівлями, у яких розташовуються аудиторії та резиденція. Таке планування дуже зручне для проведення літніх канікулярних програм. Центр має в розпорядженні сучасні аудиторії, оснащені проекторами та аудіоапаратурою, актовий зал, комп’ютерний зал із вільним доступом до Інтернету, кімнату відпочинку з більярдом і настільним футболом. На численних спортивних майданчиках нашого центру студенти можуть грати в баскетбол, футбол і волейбол.

slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
slider image
{"pagination":"true","pagination_type":"bullets","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","direction":"horizontal","auto_stop":"false","speed":"300","animation":"slide","vertical_height":"","autoheight":"false","space_between":"0","loop":"true"}

Залишилися питання?

Запишіться на консультацію!