Літні канікули з Alpadia у Монтре-Рів’єра

Кращий вибір для того, щоб насолодитися красою Швейцарської рів'єри, поринувши в мовне середовище.

Місцезнаходження: Монтре

Мова навчання: французька

Вік:13-17 років

Вартість від:1 405 CHF/тиждень

Тривалість навчання: від 1 тижня (20 уроків)

Типи проживання: родина

Курси

Alpadia – міжнародна мережа мовних шкіл із навчальними центрами у Швейцарії, Франції, Німеччині та Англії. Методика викладання із застосуванням інтерактивних технік та обговоренням цікавих тем сприяє розвитку навичок спілкування й підвищенню рівня володіння мовою. Заняття проходять щоранку, щоб удень у студентів було достатньо часу для розваг.

Просторі та світлі аудиторії, вільний доступ до Інтернету, тренажерний зал і кафетерій, у якому студенти обідають перед тим, як приступити до пообідньої програми, – центр пропонує численні зручності, тому ідеально підходить для вивчення французької мови в Монтре.

Завдяки чудовому місцерозташуванню табору Alpadia «Монтре-Рів’єра» на озері, у підніжжя гір, на студентів чекає безліч захопливих розваг. Щодня по полудні проходять спортивні, творчі або культурні заходи, надаючи можливість досліджувати регіон, отримати задоволення від ігор, познайомитися з іншими студентами, добре розважитися й практикувати французьку поза аудиторією.

Стандартна програма дозвілля вже включена у вартість програми. Завдяки місцерозташуванню на озері більша частина розваг пов’язана з водними та пляжними заходами. Учні зможуть грати в міні-гольф, волейбол, футбол та інші пляжні ігри, плавати в басейні, навчитися каякінгу, кататися на катамаранах, їздити на шопінг та огляд визначних пам’яток до Лозанни та насолоджуватися спусканням водними гірками в парку атракціонів.

Екскурсії

  • Шоколадна фабрика Cailler
  • Село Грюйер і сирна фабрика
  • Парк атракціонів із лабіринтом
  • Аквапарк
  • Шильонський замок
  • Екскурсія до Лозанни
  • Соляні шахти в Бексі

Додаткова програма дозвілля
Три рази на тиждень студенти, які обрали програму «Преміум+», проводять час на заняттях, присвячених творчості, екстремальним або водним видам спорту.

Програма Alpadia «Монтре-Рів’єра» є єдиним табором, у якому проживання учням надається в родині. Розмістившись у двомісній кімнаті, учні зможуть оцінити всі переваги життя із франкомовною родиною, яка допоможе вам досягти успіху в освоєнні мови.

У вартість входить:

Вивчення мови

Дозвілля та екскурсії

Проживання

Триразове харчування

Супровід 24/7

Сертифікат

Яку вибрати програму?

Ми допоможемо вибрати навчальну програму, яка підійде для вашого рівня володіння французькою та зробимо індивідуальний прорахунок вартості.

Переваги

Комунікація з носіями мови

Малі групи (від 6 до 12 осіб)

Зручне розташування школи

Ефективні програми різної інтенсивності

Сучасні, технічно оснащені аудиторії

Насичена культурна та спортивна програма

 

Розташування

Розташований у двох кроках від залізничної станції Лейзана, наш навчальний центр “Le Central-Résidence” пропонує нашим юним студентам ідеальні умови.

Він володіє всім необхідним комфортом і адаптований для проведення літніх канікул в Альпах. Вас чекають відремонтовані класи, які мають ресторани, чудова, сонячна тераса, критий басейн, різноманітні ігрові зони і зони відпочинку. Номери оформлені в типовому альпійському стилі і обладнані окремою ванною, туалетом, телефоном і телевізором. У центрі присутній медичний працівник.

Залишилися питання?

Запишіться на консультацію!