Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Мова навчання Польська Технікум будівельний ім. Квятковського у Любліні

Технікум будівельний ім. Квятковського у Любліні

В технікумі практикується сучасна система освіти – теоретичні заняття в школі, практичні – в робочих лабораторіях.

Технікум будівництва ім. Квятковського в Любліні – це навчальний заклад з більш ніж 50-річною історією і традиціями. У технікумі практикується сучасна система освіти – теоретичні заняття в школі, практичні – в робочих лабораторіях.

Технікум приймає участь в різних програмах Європейського Союзу та пропонує різного виду практики та стажування для своїх учнів, як в Польщі, так і в країнах ЄС. Школа надає можливість отримати додаткові кваліфікації під час навчання.

Учні можуть користуватися величезною бібліотекою, багата колекція якої зібрана протягом майже 50 років: професійні книги, пов’язані з будівництвом, література для читання, наукові книги в різних областях та інше. Також в бібліотеці є комп’ютери з доступом до інтернету.

У навчальному закладі велику увагу приділяють спорту, щоб розвинути активний спосіб життя серед молоді. При технікумі діє міжшкільний спортивний клуб, легка атлетика і футбол. Організовуються активні види спортивного відпочинку та відпочинку для молодих людей у ​​формі спортивних таборів, позакласних заходів, спортивних змагань. До диспозиції учнів технікуму будівництва в Любліні сучасний спортивний зал, тренажерний зал, футбольне і баскетбольне поле, бігові доріжки і тенісний зал.

навчання БЕЗКОШТОВНЕ
Країна: Польща
Місцезнаходження: Люблін
Мова навчання: польська
Вік: до 18 років
Тривалість навчання: 5 років
Типи проживання: Студентська резиденція
Назва факультетаОпис
Технік будівництваПриймає участь в будівельних роботах, веде облік будівництва, готує і контролює виробництво будівельних робіт в різних підрозділах компанії, контролює будівництво від імені інвестора або органу місцевого управління, готує кошторис витрат і проектні роботи і виконання будівельної інвентаризації.
Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергіїУчні будуть підготовлені для виконання таких професійних завдань: організація і проведення монтажу обладнання і відновлюваних енергетичних систем; збереження і відновлення устаткування і систем відновлюваної енергії; функціонування і управління пристроями і системами відновлюваної енергії; підготовка кошторисів і тендерів і контрактів, що стосуються обладнання та систем відновлюваної енергії; використання сучасних діагностичних та вимірювальних пристроїв.
Технік методів відновлення архітектурних елементівЗдійснює і відновлює цегляну кладку і штукатурення архітектурних елементів, виконує відновлення голих стін, штукатурки і фарби, виконує ремонти керамічних і кам’яних плиток, організовує та проводить відновлювальні роботи.
СантехнікСантехнік організовує та виконує роботу, пов’язану з будівництвом водопроводу, каналізації, газу і централізованого опалення та вузлів, виконує монтаж водопроводу, каналізації, газу, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в будівлях різного призначення, проводить вибір компонентів і мережеві пристроїв муніципальні і санітарні установки, контролює процес підтриманням належного функціонування санітарного обладнання будівель, організовує і проводить роботи, пов’язані з обслуговуванням, ремонтом і модернізацією мережі муніципальних і санітарних установок, вправно використовує комп’ютерну техніку для виконання професійних завдань.
Технік деревообробки Виконує вироби з деревини і деревних матеріалів, проводить програмування і експлуатацію машин і устаткування, використовуваного при переробці деревини, займається організацією та виконанням робіт, пов’язаних з ремонтом та утриманням столярних виробів, проводить документацію з проектування, будівництва та технологічних виробів з деревини та деревних матеріалів, організовує та контролює виробничі процеси, пов’язані з обробкою деревини.

Технікум розташований в місті Любліні, на сході Польщі. Це столиця Люблінського воєводства, найбільше місто і промисловий, культурний і науковий центр в Східній Польщі і на правобережжі Вісли. Люблін – живе університетське місто, сюди приїжджають вчитися і відпочивати 80 тис. студентів.

Учні проживають у гуртожитку, що розташований на території технікуму. У гуртожитку створено всі умови для проживання молоді: столова, кухня, 3-х разове харчування 7 днів на тиждень, кімнати для навчання та проведення вільного часу, пральня, спортзал, цілодобова опіка та охорона.

Пакети включають послуги«Технікум»
Надання інформації щодо процесу вступу, навчання, порядку оплат та місця проживання+
Допомога з вибором навчального закладу, з урахуванням вимог і можливостей вступника+
Формування пакету документів, необхідних для вступу до обраного навчального закладу+
Переклад необхідного пакету документів польським присяжним перекладачем: атестат, додаток з оцінками, медична довідка, свідоцтво про народження+
Реєстрація та подача пакету необхідних документів до обраного навчального закладу+
Вирішення всіх формальностей пов’язаних зі вступом абітурієнта до обраного навчального закладу+
Організація та проведення вступного іспиту, співбесіди або он-лайн тесту+
Видача офіційного документа про зарахування до обраного навчального закладу+
Видача офіційного запрошення для батьків для відкриття візи+
Візова підтримка: надання переліку необхідних документів для отримання студентської візи та візи для батьків-Перевірка заповнених візових анкет кандидата та батьків-консультація щодо отримання студентської візи та візи для батьків+
Візова підтримка: надання переліку необхідних документів для отримання студентської візи-перевірка заповнених візових анкет-консультація щодо отримання студентської візи 
Резервація гуртожитку+
Резервація гуртожитку, якщо такий надається навчальним закладом 
Зустріч по приїзду в РП і адаптаційна підтримка+
Зустріч по приїзду в РП і та супровід до місця проживання 
Вручення та активація стартового пакету одного з польських мобільних операторів+
Надання проїзного документа на міський транспорт+
Відкриття банківського рахунку (для повнолітніх) 
Ознайомлення з навчальним закладом та гуртожитком+
Ознайомлення з правилами користування громадським транспортом, містом і тд.+
Робота координатора в Польщі протягом першого року навчання+
Консультація протягом першого року навчання з питань навчання, проживання та легалізації проживання на території РП+
Для вступників на & laquo;зерувку & raquo;: допомога з вибором університету після закінчення & laquo;зерувки & raquo; та допомога зі вступом (реєстрація та вирішення всіх формальностей пов’язаних зі вступом) 
Загальна вартість790€
Пошук квартири за бажанням абітурієнта+ 150€
При вступі на магістратуру якщо диплом бакалавра до 2014 року якщо диплом бакалавра з 2015 року+ 50€ + 80€