Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Мова навчання Англійська TALK Сан-Франциско

TALK Сан-Франциско

Ви зможете швидко поліпшити свої знання з англійської мови під чуйним керівництвом викладачів із вищою освітою, зняти мовний бар'єр, знайти нових друзів із різних куточків світу.

Місто Сан-Франциско, або, як його називають місцеві жителі, Перлина західного узбережжя, є прекрасним і динамічним містом у північній Каліфорнії. Місто побудоване на пагорбах, звідки відкривається захоплюючий вид на Тихий океан і затоку Сан-Франциско. Саме тут знаходяться найвідоміші компанії, які надають передові технології усьому світу. Міст «Золоті Ворота», канатні дороги та барвисті вікторіанські будинки – лише деякі з визначних пам’яток цього чудового міста. TALK Сан-Франциско знаходиться у всесвітньо відомому районі рибацького причалу, в оточенні ресторанів, бутиків, культурних, історичних і розважальних визначних пам’яток. Тут студенти можуть увібрати енергію одного з найбільших міст світу.

Шкільна інфраструктура:

  • Сучасна школа в новому дизайні
  • 6 великих класних кімнат
  • Затишна зона відпочинку
  • Використання інтерактивних технологій
  • Безплатний Wi-Fi
  • Розташування в торговельному комплексі Anchorage Square з виходом на відкритий майданчик і видом на затоку
  • Громадський майданчик для паркування за додаткову плату

Громадський транспорт:
10 хвилин по кабельній дорозі на лінії «F» до Union Square у центрі Сан-Франциско. У 10 хвилинах на трамвайній лінії «F» від Union Square у центрі Сан-Франциско.
У декількох хвилинах їзди до станції ​​BART Embarcadero. BART – це система швидкого громадського транспорту, яка обслуговує район затоки Сан-Франциско.
Основний аеропорт: Сан-Франциско Інтернешнл (SFO)

від 120$/тиждень
Країна: США
Місцезнаходження: Сан-Франциско
Мова навчання: англійська
Вік: від 16 років
Тривалість навчання: 1-52 тижні
Типи проживання: Проживання в родинах/Апартаменти
Курси1 – 4 тижні (вартість на тиждень)5 – 15 тижнів (вартість на тиждень)16 – 31 тиждень (вартість на тиждень)32 – 52 тижні (вартість на тиждень)
General English PT (16 уроків, по 50 хвилин кожен). General English FT (18 уроків, по 50 хвилин кожен)$160$150$140$120
Exam Prep (TOEFL iBTComplete) (16 або 18 уроків, по 50 хвилин кожен)$375$345$335$330
Intensive English (22 уроки, по 50 хвилин кожен)$400$370$360$355
Пакет ALL INCLUSIVE (від 4 тижнів). Вартість включає: реєстраційний внесок за навчання, доставку оригіналу запрошення, один з нижчезазначених курсів( курс залежить від центру): Intensive English або General English + 2 індивідуальних заняття на тиждень або Professional Development Activity$450$435$425$390
Пакет Professional Development Activity (від 12 тижнів). Вартість включає: реєстраційний внесок за навчання, доставку оригіналу запрошення, навчання, підготовку до PDA (складання резюме і пошук приймаючої компанії), рекомендаційні лист і сертифікат про проходження курсуn/a$435$425$390

Додаткові оплати

Реєстраційний внесок за навчання

$150

Реєстраційний внесок за проживання

$75

Доставка оригіналу запрошення DHL

$75

Студентська страховка (вартість на тиждень)

$25

Індивідуальне заняття (50 хвилин)

$75

Трансфер з аеропорту (в 1 сторону)

$125 (Дод. пасажир $75)

зміна статусу COS

$250

навчальні матеріали

при використанні Interactive Technology  підручники студентам не потрібні, але за бажанням їх можна придбати в самій школі

ПроживанняЦіна (вартість на тиждень)
Проживання в сім’ї в межах міста, харчування сніданок$370
Проживання в сім’ї в межах міста, харчування сніданок і вечеря$445
Проживання в сім’ї в передмісті, харчування сніданок$270
Проживання в сім’ї в передмісті, харчування сніданок і вечеря$335
Додаткова ніч у сім’ї$65
Доплата за проживання в сім’ї для студентів 16-17 років щотижня$25
Апартаменти Vantaggio Garland, кухонний куточок, особиста вбиральня (на кімнату), континентальні сніданки. Відстань від школи – 30 хвилин на транспорті або 40 хвилин пішки. Прибирання (сплачується кожним студентом один раз): одномісне розміщення – $50, двомісне розміщення – $35, тримісне розміщення – $25. Проживання від 4 тижнів важливо! – Можливе підселення незнайомих між собою студентів. – При заїзді стягується депозит, що повертається, за одномісне розміщення $450, за дво – або тримісне – $300 з людини, гроші повністю повертаються студенту протягом 2-3 тижнів після виїзду в разі, якщо нічого не було зламано. – При скасуванні або зменшенні терміну перебування обов’язково попередити за 4 тижні, інакше буде знята оплата за всі 4 тижні. https://vantaggiosuites.com/locations/ofarrell-street/одномісне – $480. Двомісне & ndash; $255. Тримісний – $195.
Апартаменти Vantaggio Abigail, особиста вбиральня (на кімнату), континентальні сніданки. Відстань від школи-30 хвилин на транспорті або 45 хвилин пішки. Прибирання (сплачується кожним студентом один раз): одномісне розміщення – $50, двомісне розміщення – $35, тримісне розміщення – $25. Проживання від 4 тижнів важливо! – Можливе підселення незнайомих між собою студентів. – При заїзді стягується депозит, що повертається, за одномісне розміщення $450, за дво – або тримісне – $300 з людини, гроші повністю повертаються студенту протягом 2-3 тижнів після виїзду в разі, якщо нічого не було зламано. – При скасуванні або зменшенні терміну перебування обов’язково попередити за 4 тижні, інакше буде знята оплата за всі 4 тижні. https://vantaggiosuites.com/locations/mcallister-street/одномісне – $480. Двомісне & ndash; $255. Тримісний – $195.
Апартаменти Vantaggio Turk, особиста вбиральня (на кімнату), континентальні сніданки. Відстань від школи-30 хвилин на транспорті або 47 хвилин пішки. Прибирання (сплачується кожним студентом один раз): одномісне розміщення – $50, двомісне розміщення – $35, тримісне розміщення – $25. Проживання від 4 тижнів важливо! – Можливе підселення незнайомих між собою студентів. – При заїзді стягується депозит, що повертається, за одномісне розміщення $450, за дво – або тримісне – $300 з людини, гроші повністю повертаються студенту протягом 2-3 тижнів після виїзду в разі, якщо нічого не було зламано. – При скасуванні або зменшенні терміну перебування обов’язково попередити за 4 тижні, інакше буде знята оплата за всі 4 тижні. https://vantaggiosuites.com/locations/turk/одномісне – $445. Двомісне & ndash; $235. Тримісне & ndash; $175.

ПРОЇЗД  (квитки на поїзд та автобус): від $3.75 до $9.75* поїзд в один бік, $2.25 автобус в один бік, від $7.50 до $19.50* поїзд денний, $5.50 автобус денний, від $84.80 до $243.80* поїзд місячний, $65.60 автобус місячний.

*залежить від відстані.

ХАРЧУВАННЯ: обід у середньому — $7/ вечеря в середньому — $20.

МУЗЕЇ ТА АТРАКЦІОНИ: ціни на відвідування більшості музеїв / турів / атракціонів – від $15 до $50.

СПОРТИВНІ ЗАХОДИ: вартість квитків на спортивні заходи коливається від $10 до $200, залежно від виду спорту та команд, що беруть участь.

Наш блог

Ділова етика для студента та дорослого. Навіщо?
Детальніше
Чеські виші продовжили набір до вересня
Детальніше
Перше масове безкоштовне тестування пройшло у Словаччині
Детальніше
Мотиваційний лист: як написати, кому знадобиться, навіщо?
Детальніше