Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Країни Словаччина

Словаччина

Словаччина
Навчання безкоштовне
Stredná odborná škola Pod Bánošom – середня професійна школа
Вступ після 9 класу, отримання професійної освіти - випускники можуть працювати за фахом і продовжити навчання в університеті
Детальніше
Словаччина
Навчання безкоштовне
Stredná odborná škola Rakovice – середня професійна школа
Вступ після 9 класу, отримання професійної освіти - випускники можуть працювати за фахом і продовжити навчання в університеті
Детальніше
Словаччина
2100 євро
Середня освіта в Словаччині
Вступ на безкоштовне навчання в профільні школи після 9 класу
Детальніше
Словаччина
від 2000€
Вступ на безкоштовне навчання в Словаччині
Безплатне навчання в державних вишах.
Детальніше
з 16 років Словаччина
499 євро
Ознайомлювальна літня програма
Літня програма для учнів 9-10 класів та абітурієнтів, уже зарахованих до вишу
Детальніше

Словаччина

Географічне положення: Країна в Центральній Європі, сусід України, горбкувата «перлина Дунаю». Предметом гордості Словаччини є фольклор і національний костюм, який розповідає про історичні метаморфози.

У Словаччині збереглися замки із Середньовіччя та багата архітектура в готичному та неаполітанському стилі. Із кожною поїздкою на вікенд ви будете відкривати нові грані Словаччини.

Погода: Клімат м’який, із чітко проставленими межами чотирьох пір року. Населення багатонаціональне.

Медицина: У Словаччині здоров’я на першому місці. На території країни безліч курортів із термальними водами.

Соціалізація: Словаччина – країна з високим рівнем життя та порівняно з невисокими цінами на харчування, житло. Європейський рівень та якість життя в країні забезпечує висока зайнятість населення. Рівень злочинності низький.

Культура: Словаччина звеличує фольклор, тому всі фестивалі насичені автентичністю. Найвідомішим є фестиваль парфумів і привидів у Бойницькому замку, проходить він помпезно з перевдяганням у відьом, упирів, інопланетян і національних героїв Словаччини.

Європейська освіта відповідає реаліям сучасних підходів у реалізації нових систем з управління державою та реалізує модель 3 складових: якісна медицина – безплатна освіта – надання робочого місця.

Навчання в Словаччині здійснюється в декілька етапів:

– підготовчий етап – студент має можливість навчатися на підготовчих курсах (від 2 міс. до 1 року);

– безплатна освіта у Словаччині словацькою мовою.

Також є можливість навчатися англійською мовою (у такому випадку навчання платне).

Результати українського ЗНО не враховуються при вступі. На деякі спеціальності навіть відсутні вступні іспити.

Університети в Словаччині дають можливість навчатися за передовими, новими програмами, за сучасними технологіями. А програма «Erasmus +» — обмін студентами, викладачами (Ісландії, Македонії, Норвегії, членів країн Євросоюзу, Туреччини) відкриває можливість працевлаштування в будь-якій країні – учасниці в програмі.

Різноманіття програм і можливостей, які відкриваються перед абітурієнтом від поїздок Європою до оздоровлення на термальних водах, від отримання роботи після прибуття на навчання до відвідування автентичних фестивалів, від навчання на підготовчих курсах до програми з обміну студентами, роблять привабливою Словаччину для вступу до вишу.

До речі, навчатися в Словаччині вам доведеться не 4 роки, а тільки 3 на бакалавраті та 2 роки в магістратурі.

Вища освіта в Словаччині – це внесок у майбутнє та ваш вибір: залишитися в країні ЄС чи повернутися впроваджувати нові інструменти в розвиток України.

Ваша освіта у ваших руках!