Набір на 2021/22 навчальний рік закінчується! Встигніть вчасно оформити документи і почати навчання в цьому році.
Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Країни Канада

Канада

від 17 років Канада
від 13 000 CAD/рік
Durham College
Більше 140 затребуваних напрямів навчання в суперсучасному рейтинговому коледжі Канади
Детальніше
12-16 років Канада
130 CAD/тиждень
Online Bridge Program English School Of Canada
Онлайн-програма топової канадської мовної школи для підлітків
Детальніше
14-17 років Канада
від 300$
Online Bridge Program – літній онлайн-інтенсив для підлітків
4 тижні приголомшливого інтерактиву від носіїв мови за спеціальною ціною
Детальніше
14-18 років Канада
від 3 400 CAD
Fanshawe College Summer Program
Літня програма «ESL + Програма вибору професії»
Детальніше
від 16 років Канада
від 16 000 CAD/рік
Fanshawe College
Державний коледж із більш ніж 200 програмами підготовки та можливістю оплачуваних стажувань.
Детальніше
від 16 років Канада
2300 CAD (онлайн), 3300 CAD (офлайн)
University College Transfer Program
Зарахування до 40+ канадських вишів без складання міжнародних іспитів IELTS, TOEFL
Детальніше
від 16 років Канада
від $50 CAD/тиждень
Мовна школа English School of Canada + онлайн-курс
Ефективні мовні програми для іноземців, які хочуть стати студентами Канадських вузів.
Детальніше
Канада
від 16 000 CAD/рік
Mohawk College
Вступ без складання іспитів. Можливість спрощеного переходу в університет.
Детальніше
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Виктория
Языковой курс в самом древнем городе Канады - это нечто особенное. Горы, море и захватывающие пейзажи для яркого путешествия. Любителей культуры и искусства порадует разнообразие галерей и музеев города.
Детальніше
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Калгари
Если вы любите природу - вас ждут скалистые горы Роки-Маунтинс и знаменитый зоопарк Калгари. Если же вы увлекаетесь искусством и культурой - вы будете приятно удивлены большим выбором галерей и музеев.
Детальніше
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Монреаль
Монреаль - это город с европейской культурой, архитектурой, естественной красотой и международными фестивалями. Второй по величине город Канады привлекает туристов со всего мира.
Детальніше
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Оттава
Великолепная архитектура зданий вдоль реки Оттава навсегда останется у вас в памяти.
Детальніше

Канада

Географічне положення: Канада розташована в Північній Америці та межує із США. Найкрасивіші визначні пам’ятки Канади — озера та первозданна природа.

Клімат дозволяє зосередитися на навчанні взимку та на відпочинку на природі влітку. Краса природи зачарує, і ви будете після навчання довго згадувати пейзажі, розглядаючи їх на смартфоні.

Чого тільки вартий Ніагарський водоспад — видовище, яке необхідно побачити, почути та відчути. Потужні потоки води пробудять у вас бажання вчитися, подорожувати, жити.

Населення: одна з найчисленніших діаспор українців у світі знаходиться в Канаді. Тут дотепер збереглася первозданна українська мова і традиції, яких дотримуються в Україні.

Вища освіта в Канаді славиться високим рівнем підготовки. У стінах канадських вишів зростили не одне покоління успішних політиків, бізнесменів, нобелівських лауреатів.

Безпека. Канада — держава з низьким рівнем злочинності, високим рівнем доходів і стабільною якістю життя. Світовий рейтинг кращих вишів надав Канаді третє місце.

Ви вже вирішили вступити до канадського вишу, але все ще задумуєтеся над тим, чи зможете знайти роботу? Для вирішення даного питання в канадських вишах існують кар’єрні центри, які можуть допомогти абітурієнту та студенту знайти роботу.

Для навчання у вишах використовуються передові, нові, прогресивні технології та методики, які дозволяють швидко адаптуватися в новій країні й поглянути на світ іншими очима.

З якого віку можна виїхати вчитися до Канади?

Вас, напевно, здивує, але в будь-якому віці можна виїхати вчитися, тому що в Канаді немає обмежень за віком при вступі до вишу.

Після успішного завершення навчання студенти мають право отримати робочу візу строком до 3 років (залежно від програми).

Ви можете і не вступати до вишу, а приїхати на канікули до Канади та зайнятися поглибленим вивченням англійської мови, безпосередньо в країні, у якій говорять англійською мовою. Це величезна перевага для роботи в ІТ-компаніях і на ринку праці в цілому.

Навчання в Канаді для українців — у першу чергу високий професіоналізм викладачів і неймовірна кількість можливостей, яка відкривається при вступі до вишу, при завершенні навчання в коледжі, вивченні англійської мови безпосередньо в Канаді та роботі у фірмах Канади для величезного розвитку особистісного потенціалу.

У Канаді є можливість отримання стипендії, але за певними програмами, які вам необхідно буде обрати для вашого професійного зростання. Канада – країна великих можливостей для розвитку та самореалізації.