Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.
Вік Середня освіта в Чехії (Чеське-Будейовіце)

Середня освіта в Чехії (Чеське-Будейовіце)

Безплатне навчання в державних середніх навчальних закладах Чехії.

Програма для тих, хто хотів би після початкової школи продовжити навчання в чеських середніх / професійних школах, або в чеських загальноосвітніх гімназіях.

Освіта в державних середніх школах Чехії, як і у вишах, є безплатною. Батьки оплачують лише деякі навчальні посібники, харчування та проживання.

Випускники середніх шкіл отримують міжнародний атестат з «матурітою», його приймають всі виші, навчання в державних ВНЗ теж безкоштовне чеською мовою.

Особливість середньої освіти в Чехії – профільні школи, в яких викладають право та бізнес, медицину, торгівлю та економіку, режисуру, склоробне виробництво або дизайн. Рідко хто із чехів йде до класичної школи, адже всі хочуть паралельно з атестатом здобути ще й професію.

Ми допоможемо з підбором школи. У вартість програми включено вивчення мови та послуги з супроводу і підтримки.

4650€
Країна: Чехія
Місцезнаходження: Чеське-Будейовіце
Мова навчання: чеська, англійська
Тривалість навчання: 952 ак.ч.
Дати: 10.09.2022 – 31.08.2023
Типи проживання: cтудентська резиденція

Школа знаходиться в місті Чеське-Будейовіце. Це невелике, мальовниче місто в історичній області Богемія, де зустрічаються ріки Влтава та Малше. Одна з переваг навчання тут — більш низькі затрати на проживання, ніж у Празі. Місто розташоване недалеко від Австрії та Німеччини — чудова можливість для подорожей.


Школа пропонує своїм студентам і гостям проживання в комфортній та сучасній резиденції «Kostelní 22», яка знаходиться в самому серці міста Чеське Будейовіце на Півдні Чехії.

У резиденції студенти можуть комфортно розміститися в одно-, дво- і тримісних кімнатах, деякі з яких мають вихід на балкон. Кожна кімната має все необхідне для проживання та навчання. У кожній кімнаті для кожного студента знаходиться ліжко, письмовий стіл, стілець, шафа для речей. Санвузол, як і ванна кімната, індивідуальні.

До спільних приміщень належить кухня, обладнана сучасною технікою для самостійного приготування, а також приміщення для прання та сушіння речей. Велика засклена тераса в задній частині резиденції має вихід до внутрішнього дворика, де студенти проводять свій вільний час, відзначають дні народження та інші свята, вечорами переглядають фільми та спілкуються.

Вартість від 195 € на місяць

Дворазове харчування (сніданок і обід) при підготовчій школі – 1500 євро/рік. Детальніше про раціон дізнайтеся на консультації з менеджером.

Наш блог

Ліцей з міжнародною матурою – International Baccalaureate
Детальніше
Навіщо навчатися на підготовчих курсах
Детальніше
Особливості студентської візи в Чехії
Детальніше
Як контролювати витрати дитини?
Детальніше