Реєстрацію на 2021 рік розпочато! Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Главная Вік Дорослі Профільна підготовка до вступу до вишів Чехії

Профільна підготовка до вступу до вишів Чехії

Безплатне навчання в державних вишах Чехії.

Вивчення чеської мови – перший крок до вступу на безкоштовне навчання в провідні державні вузи Чехії. Наша мовна школа з правом здачі державного іспиту. Це означає, що вам не потрібно буде здавати мовний іспит при вступі до вузу.
Річний курс навчання в школі включає вивчення чеської мови для підготовки до вступу до ВНЗ Чехії, а також профільні предмети в залежності від обраного вами напрямку. Після проходження річного курсу ви зможете вступити в будь-якого ВНЗ Чехії. У школі розроблений успішний механізм, який в більшості випадків гарантує вам надходження.
Тут ви зможете реалізовувати свої таланти, ідеї і втілювати в життя проекти в найкращих умовах. Студенти університетів беруть участь у міжнародних освітніх програмах, проходять стажування в великих європейських кампаніях з подальшою перспективою залишитися працювати в країнах Європи.

від 3100€
Країна: Чехія
Місцезнаходження: Чеське-Будейовіце
Мова навчання: чеська
Тривалість навчання: 1-3 семестри
Дати: 03.01 - 31.08 та 12.09 - 31.08
Типи проживання: cтудентська резиденція
Умови: атестат про повну середню освіту / диплом бакалавра/магістра
Скільки в середньому витрачає студент в Чехії?
Хочете, щоб ваша дитина відчувала себе більш впевнено після приїзду на навчання в Чехії?
Пропонуємо пройти вступний онлайн-курс!
Всього 3 тижні і абетка чеської не буде здаватися ієрогліфами, майбутній студент опанує мову на побутовому рівні і не розгубиться в перші дні в новій країні.
ПО ЗАКІНЧЕННЮ ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ В ДЕРЖАВНИХ ВНЗ ЧЕХІЇ БЕЗКОШТОВНЕ!

Школа знаходиться в місті Чеське-Будейовіце. Це невелике, мальовниче місто в історичній області Богемія, де зустрічаються ріки Влтава та Малше. Одна з переваг навчання тут — більш низькі затрати на проживання, ніж у Празі. Місто розташоване недалеко від Австрії та Німеччини — чудова можливість для подорожей.


Школа пропонує своїм студентам і гостям проживання в комфортній та сучасній резиденції «Kostelní 22», яка знаходиться в самому серці міста Чеське Будейовіце на Півдні Чехії.

У резиденції студенти можуть комфортно розміститися в одно-, дво- і тримісних кімнатах, деякі з яких мають вихід на балкон. Кожна кімната має все необхідне для проживання та навчання. У кожній кімнаті для кожного студента знаходиться ліжко, письмовий стіл, стілець, шафа для речей. Санвузол, як і ванна кімната, індивідуальні.

До спільних приміщень належить кухня, обладнана сучасною технікою для самостійного приготування, а також приміщення для прання та сушіння речей. Велика засклена тераса в задній частині резиденції має вихід до внутрішнього дворика, де студенти проводять свій вільний час, відзначають дні народження та інші свята, вечорами переглядають фільми та спілкуються.

Вартість від 166 € на місяць

Вебінар про надходження на безкоштовне навчання в державні чеські вузи

Фрагмент зустрічі з директором підготовчого центру в Чехії Тамарою Мараховський.
  1. Предоставление пригласительных документов для приезда в Чехию.
  2. Визовая консультация, консультация в сборе необходимых документов для открытия визы.
  3. Подготовка к собеседованию в консульстве.
  4. Курсы изучения чешского языка и подготовка к поступлению в университет. Мы всегда имеем запасной вариант на случай провала на экзамене в желаемый вуз. Наши студенты никогда не уезжают домой по причине непоступления.
  5. Учебные материалы согласно программы.
  6. Регистрация заявлений на поступление в вузы.
  7. Готовим документы к нострификации.
  8. Контролируем посещаемость и следим за успеваемостью.
  9. Даем обратную связь родителям, доступ к электронному журналу, где можно увидеть успеваемость, посещаемость и комментарии преподавателей.
  10. Консультации, информационная поддержка во всех бытовых и организационных вопросах на каждом этапе обучения, а также на этапе поступления в университет.

Какие могут быть дополнительные расходы?