Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.

Навіщо потрібне опікунство для навчання в Польщі?

10.08.2021

Перш за все відзначимо, що для вступу на безкоштовне навчання в польський технікум, абітурієнт повинен бути молодше 18 років. Для неповнолітньої дитини, яка відправляється на навчання в іншу країну, дуже важливо мати поруч людину, до якої завжди можна звернутись, яка гарантовано допоможе у випадку екстреної ситуації та буде законно діяти в інтересах дитини замість батьків.

Опікун підтримує зв’язок між батьками, дитиною та третіми особами або установами на території Польщі. Жоден технікум/ліцей/школа не прийме на навчання неповнолітню дитину без наявності офіційного опікуна. В основному опікунами виступають викладачі навчального закладу, послуга є платною та входить до нашого пакету. Від кожного студента оформлюється нотаріальна довіреність на ім’я опікуна.

Опікуном може бути:

  • громадянин Польщі;
  • особа, яка має карту побиту;
  • особа, у якої є національна довгострокова віза на рік (при наявності відповідних документів).

Якщо у студента на території Польщі є родич, який відповідає таким умовам, він може виступити в ролі опікуна (в такому випадку ви отримаєте знижку на пакет послуг).

Крім цього, наші студенти отримують координатора в Польщі на перший рік навчання. Координатор подбає про перші кроки дитини в новій країні, допоможе з адаптацією, вирішить різноманітні побутові питання.

Ми забезпечимо надійну підтримку та допомогу вашій дитині, і позбавимо вас зайвих хвилювань.

Інші фішки

Вища освіта в Канаді: від вступу в коледж до отримання робочої візи та працевлаштування.
Детальніше
Стипендії в університетах Словаччини
Детальніше
Що очікувати абітурієнтам 2021 року та студентам в Чехії?
Детальніше
Безпека студента за кордоном. Як наважитися відпустити дитину на навчання в іншу країну?
Детальніше