Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Вік Літні канікули з Alpadia у Фрайбурзі

Літні канікули з Alpadia у Фрайбурзі

Уроки німецької мови в Alpadia Фрайбург ведуть викладачі з досвідом, які знають, як збудити у студентів інтерес до мови та розвинути в них необхідні лінгвістичні навички.

Уроки німецької мови в Alpadia Фрайбург ведуть викладачі з досвідом, які знають як пробудити в студентах інтерес до мови, що вивчається і розвинути в них необхідні лінгвістичні навички. Так само, це досвід занурення в мовне середовище, яке доповнено численними груповими вправами і заходами, що роблять процес навчання приємним і різнобічним. Завдяки різним типам курсів (стандартний, стандартний, доповнений індивідуальними заняттями, або інтенсивний курси), кожен студент зможе підібрати для себе відповідний ритм і досягти заздалегідь поставленої мети!

У вартість входить:

Вивчення мови

Дозвілля та екскурсії

Проживання

Триразове харчування

Супровід 24/7

Сертифікат

Наш комфортабельний навчальний центр розташований перед лісом і водночас усього в 20 хвилинах від центру міста. Ми пропонуємо нашим студентам повністю екіпіровані кімнати з окремою ванною кімнатою, розраховані на чотири особи.

На першому поверсі знаходяться аудиторії та кафетерій із затишною терасою та садом. Недалеко від навчального центру розташований спортивний комплекс, у якому є басейн, футбольний, баскетбольний і волейбольний майданчики, де наші студенти зможуть практикувати різноманітні види спорту та проводити різні заходи на свіжому повітрі.

Чотиримісні кімнати

Комфортабельні чотиримісні кімнати з окремою ванною розташовуються в тій же будівлі, що й аудиторії та їдальня. У цій резиденції є численні зони відпочинку, ігрові зали з настільним тенісом і футболом, різні автомати зі снеками та напоями. На прилеглій до резиденції території є волейбольний, баскетбольний та дитячий майданчики.

Завдяки вдалому розташуванню табору зовсім поруч зі Шварцвальдом, регіоном, що славиться своєї природною красою та культурною спадщиною, ви проведете безліч незабутніх моментів у Фрайбурзі та його околицях!

  • Європа-парк
  • Походи-екскурсії до Шварцвальду
  • Шопінг у Фрайбурзі
  • Тітісі
  • Базель