Набір на 2021/22 навчальний рік закінчується! Встигніть вчасно оформити документи і почати навчання в цьому році.
Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!

Гарантії вступу в закордонний виш

19.10.2020

Не так давно, в розмові з клієнткою, виникло питання про гарантії вступу. Нас це дещо здивувало з декількох причин. По-перше, гарантувати вступ можна тільки, якщо всі зірки зійшлись, а саме: документи в порядку, є знання мови на визначеному університетом рівні, і найголовніше – бажання самого студента. Це найяскравіша – полярна зірка, яка вам допоможе знайти вірний шлях і досягти мети, в даному випадку – вступити та успішно закінчити навчання. А по-друге, компанія Антра є юридичною особою та має ліцензію туроператора, яку за необхідністю можемо пред’явити.

А тепер декілька фактів про наших партнерів:

Вступ до коледжів Канади (Fanshawe College, Mohawk College) відбувається через безпосередніх представників цих вишів. Особи представників досить відомі: щорічна участь в ярмарках, проведення вебінарів, стрімів не можуть залишити особу в тіні, тому її сміливо можна занести до списку публічних.

Мовні школи – наші партнери, що розкидані по всій земній кулі є акредитованими та доволі відомими у світі. Інформацію про них теж можна перевірити простими методами.

Якщо ми говоримо про вступ до вишів Чехії, то тут беззаперечний, залізний аргумент. Наші партнери – мовні підготовчі школи працюють на правах державних. Одна з них вже багато років функціонує при Університеті Яна Пуркине, інша при Південночеському Університеті. Є ліцензії, можна перевірити організацію через єдиний реєстр Чехії. Як це зробити, ми розповідаємо клієнтам, посилання надаємо в індивідуальному порядку.

Вступ до вишів Словаччини. Вже не перший рік ми працюємо з мовною підготовчою школою при Університеті Матея Бела. Сертифікат, що підтверджує рівень мовної підготовки студента видається саме цим вишем.

Шаленою популярністю у наших студентів користується вступ до морського технікуму в Дарлово, Польща. І це не дивно, бо європейський рівень освіти ви можете отримати безкоштовно!

А вступають з нами всі! Ще не було такого випадку, щоб студент поїхав на мовні курси від нашої компанії та не вступив на обрану спеціальність. Так само, завжди намагаємося показувати себе і наших партнерів у прямих ефірах і вебінарах. Ми працюємо на результат, відштовхуючись від ваших можливостей, здібностей та побажань.

Залишились питання?
Залишайте заявку та приєднуйтесь до наших соціальних мереж, де ми можемо поспілкуватись

Інші фішки

Чи достатньо А2 для вступу в університет?
Подробнее
Дні відкритих дверей у вишах Чехії. Відвідайте цікавий вам університет онлайн.
Подробнее
Ahoojte! З вами Софі :)
Подробнее
Я хочу учиться в Чехии!
Подробнее