Реєстрацію на 2021 рік розпочато! Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
14-17 лет Канада
от 300$
Online Bridge Program – летний онлайн интенсив для подростков
4 недели улетного интерактива от носителей языка по специальной цене
more
14-18 лет Канада
от 3 400 CAD
Fanshawe College Summer Program
Летняя программа «ESL + Программа выбора профессии»
more
от 16 лет Канада
16 000 CAD/год
Fanshawe College
Государственный колледж с более чем 200 программами подготовки и возможностью оплачиваемых стажировок.
more
от 16 лет Канада
2300 CAD (онлайн), 3300 CAD (офлайн)
University College Transfer Program
Зачисление в 40+ канадских вузов без сдачи международных экзаменов IELTS, TOEFL
more
от 16 лет Канада
от $50 CAD/неделя
Языковая школа English School of Canada + онлайн курс
Эффективные языковые программы для иностранцев, которые хотят стать студентами канадских вузов.
more
Canada
Mohawk College
Admission without passing exams
more
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Виктория
Языковой курс в самом древнем городе Канады - это нечто особенное. Горы, море и захватывающие пейзажи для яркого путешествия. Любителей культуры и искусства порадует разнообразие галерей и музеев города.
more
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Калгари
Если вы любите природу - вас ждут скалистые горы Роки-Маунтинс и знаменитый зоопарк Калгари. Если же вы увлекаетесь искусством и культурой - вы будете приятно удивлены большим выбором галерей и музеев.
more
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Монреаль
Монреаль - это город с европейской культурой, архитектурой, естественной красотой и международными фестивалями. Второй по величине город Канады привлекает туристов со всего мира.
more
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Оттава
Великолепная архитектура зданий вдоль реки Оттава навсегда останется у вас в памяти.
more
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Торонто
Изучайте английский в одном из самых многонациональных городов мира.
more
от 18 лет Канада
95 CAD/неделя
Sprachcaffe – Ванкувер
Райский уголок на берегу Тихого океана со множеством вариантов досуга на любой вкус.
more

Канада

Географічне положення: Канада розташована в Північній Америці та межує із США. Найкрасивіші визначні пам’ятки Канади — озера та первозданна природа.

Клімат дозволяє зосередитися на навчанні взимку та на відпочинку на природі влітку. Краса природи зачарує, і ви будете після навчання довго згадувати пейзажі, розглядаючи їх на смартфоні.

Чого тільки вартий Ніагарський водоспад — видовище, яке необхідно побачити, почути та відчути. Потужні потоки води пробудять у вас бажання вчитися, подорожувати, жити.

Населення: одна з найчисленніших діаспор українців у світі знаходиться в Канаді. Тут дотепер збереглася первозданна українська мова і традиції, яких дотримуються в Україні.

Вища освіта в Канаді славиться високим рівнем підготовки. У стінах канадських вишів зростили не одне покоління успішних політиків, бізнесменів, нобелівських лауреатів.

Безпека. Канада — держава з низьким рівнем злочинності, високим рівнем доходів і стабільною якістю життя. Світовий рейтинг кращих вишів надав Канаді третє місце.

Ви вже вирішили вступити до канадського вишу, але все ще задумуєтеся над тим, чи зможете знайти роботу? Для вирішення даного питання в канадських вишах існують кар’єрні центри, які можуть допомогти абітурієнту та студенту знайти роботу.

Для навчання у вишах використовуються передові, нові, прогресивні технології та методики, які дозволяють швидко адаптуватися в новій країні й поглянути на світ іншими очима.

З якого віку можна виїхати вчитися до Канади?

Вас, напевно, здивує, але в будь-якому віці можна виїхати вчитися, тому що в Канаді немає обмежень за віком при вступі до вишу.

Після успішного завершення навчання студенти мають право отримати робочу візу строком до 3 років (залежно від програми).

Ви можете і не вступати до вишу, а приїхати на канікули до Канади та зайнятися поглибленим вивченням англійської мови, безпосередньо в країні, у якій говорять англійською мовою. Це величезна перевага для роботи в ІТ-компаніях і на ринку праці в цілому.

Навчання в Канаді для українців — у першу чергу високий професіоналізм викладачів і неймовірна кількість можливостей, яка відкривається при вступі до вишу, при завершенні навчання в коледжі, вивченні англійської мови безпосередньо в Канаді та роботі у фірмах Канади для величезного розвитку особистісного потенціалу.

У Канаді є можливість отримання стипендії, але за певними програмами, які вам необхідно буде обрати для вашого професійного зростання. Канада – країна великих можливостей для розвитку та самореалізації.