Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!

Чому абітурієнти обирають Канаду?

26.05.2021

Декілька простих фактів про навчання в Канаді.

Вища освіта в Канаді – це один з найпопулярніших англомовних напрямків серед студентів, які бажають отримати прикладні навички та сучасну високооплачувану професію.

Витрати на навчання в Канаді на 50% нижче, на проживання та побут на 25-30% нижче ніж в США і Великобританії. При цьому ви отримуєте престижний диплом, який визнається і цінується в будь-якій країні світу.

Канада входить до трійки країн з найякіснішою освітою і найкращою матеріально-технічною базою. Диплом канадського вишу – гарант успішного працевлаштування.

Одним з найголовніших привілеїв канадських ВНЗ є Co-op програми – оплачувані стажування за фахом. Вони дозволяють студентам застосовувати отримані знання на практиці, заробляти, і вже під час навчання отримувати досвід роботи.

86,2% випускників коледжів штату Онтаріо працевлаштовуються на роботу протягом 6 місяців після випуску. Це найкращий показник серед всіх англомовних країн.

В Канаді студенти мають легальну можливість працювати до 20 годин на тиждень під час навчання і повний робочий день під час канікул.

Канада і її мегаполіси щорічно займають топові позиції в рейтингах найкомфортніших міст світу. Більше 70% канадців живуть в достатку, мають власне житло і автомобіль. Канада швидко розвивається і веде відкриту імміграційну політику.

А ще в Канаді найбільша в світі українська діаспора і це ще далеко не всі факти, за які ми любимо Канаду.

Залишайте заявку і ми з задоволенням розкажемо вам про всі переваги країни Кленового лист

Дізнатись детальніше про перспективи

Інші фішки

Чим зайнятись під час карантину?
Детальніше
Ефективність з Pomodoro
Детальніше
Студентське життя в Гамільтоні, Канада. Що цікавого?
Детальніше
Навіщо навчатися на підготовчих курсах
Детальніше