Реєстрацію на 2022/23 навчальний рік вже розпочато. Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!
Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу, що ми працюємо у віддаленому режимі.

Чому абітурієнти обирають Канаду?

26.05.2021

Декілька простих фактів про навчання в Канаді.

Вища освіта в Канаді – це один з найпопулярніших англомовних напрямків серед студентів, які бажають отримати прикладні навички та сучасну високооплачувану професію.

Витрати на навчання в Канаді на 50% нижче, на проживання та побут на 25-30% нижче ніж в США і Великобританії. При цьому ви отримуєте престижний диплом, який визнається і цінується в будь-якій країні світу.

Канада входить до трійки країн з найякіснішою освітою і найкращою матеріально-технічною базою. Диплом канадського вишу – гарант успішного працевлаштування.

Одним з найголовніших привілеїв канадських ВНЗ є Co-op програми – оплачувані стажування за фахом. Вони дозволяють студентам застосовувати отримані знання на практиці, заробляти, і вже під час навчання отримувати досвід роботи.

86,2% випускників коледжів штату Онтаріо працевлаштовуються на роботу протягом 6 місяців після випуску. Це найкращий показник серед всіх англомовних країн.

В Канаді студенти мають легальну можливість працювати до 20 годин на тиждень під час навчання і повний робочий день під час канікул.

Канада і її мегаполіси щорічно займають топові позиції в рейтингах найкомфортніших міст світу. Більше 70% канадців живуть в достатку, мають власне житло і автомобіль. Канада швидко розвивається і веде відкриту імміграційну політику.

А ще в Канаді найбільша в світі українська діаспора і це ще далеко не всі факти, за які ми любимо Канаду.

Залишайте заявку і ми з задоволенням розкажемо вам про всі переваги країни Кленового лист

Дізнатись детальніше про перспективи

Інші фішки

Як зрозуміти підлітка та налагодити відносини
Детальніше
Самостійне життя абітурієнта за кордоном. До чого бути готовим?
Детальніше
Де вивчати загальну медицину в Чехії?
Детальніше
Подорожуйте до Арабських Еміратів з користю
Детальніше