Реєстрацію на 2021 рік розпочато! Залиште заявку на особисту консультацію, ми допоможемо з вибором програми!

Ahoojte! З вами Софі :)

17.09.2020

Наша новоспечена студентка університету Кирила і Мефодія в Трнаві, що в Словаччині радо поділилась своєю маленькою подорожжю.

“Сьогодні я хочу розповісти вам про мою подорож до Відня (Австрія) та у цілому про свої враження та спостереження в Європі.
В Словаччині я перебуваю з середини жовтня та за цей час багато чого в мені змінилось.
За час який проживаю в європейській країні, я встигла зробити стійкі висновки щодо деяких речей. Перше, що мені дуже сподобалось, так це те, як словаки, та європейці в цілому, вміють відпочивати. Так, це може прозвучати дивно, але це дійсно неймовірно! Кожен вечір можна споглядати велику кількість компаній відпочиваючих у кафе за келихом та тарілкою чогось смачненького, які жваво щось обговорюють, сміються. Відчувається свобода життя і це дуже приваблює.
Я вже встигла побувати в Угорщині і Австрії (можна було і більше, та дякуючи коронавірусу – не вийшло) та можу сказати, що та сама свобода та легкість присутня там усюди.
На вулицях легко зустріти велику кількість усміхнених людей, що неймовірно заряджає позитивом.
Абсолютно кожен може розпочати з тобою розмову на зупинці чи в магазині. Дуже розвинута велоструктура та самокати.
Вражаюча архітектура, яку в кожній країні оберігають та за якою ретельно піклуються – на спорудах часто можна побачити ряси будівельних лісів. Тут вам і мінус, але здебільшого плюс, бо це повага до історії – минулого та майбутнього.
Усюди, куди не глянь, бездоганно гарно! Для мене, як для людини, що навчалась в художній школі 5 років, розглядати архітектурні красоти – суцільне задоволення.
Із мінусів відразу зауважу, що у Відні дещо дорогувато, а так як ми – студенти, то це важливо.
Але побачити Австрію однозначно варто!”

Підпишіться на наші соцмережі та пізнавайте світ очима наших студентів.