Главная Про компанію

Про компанію

Освітній центр «Антра» — міжнародна освітня платформа для людей, які хочуть розвиватися, перемагати, долати виклики, ставити собі нові цілі та досягати їх.

Освітній центр є підрозділом ГК «Антра», яка успішно працює з 1996 року. Ми пропонуємо як стандартний пакет туристичних послуг, так і організацію освітніх поїздок до закордонних шкіл і таборів із вивчення іноземних мов для дітей і дорослих. Наша компанія має прямі договірні відносини з навчальними закладами Мальти, Ірландії, Італії, Іспанії, Австрії, Чехії, Словаччини, Польщі, Великобританії, Канади, Литви, Німеччини, Франції, що гарантує вам належну якість обслуговування.

Наша мета — задоволеність вибором навчальної програми та повноцінна самореалізація наших клієнтів у житті. Саме тому ми пропонуємо комплекс послуг від кар’єрного планування до психологічної підтримки та супроводу студентів під час навчання.

Освітній центр «Антра» — це не просто компанія, що надає консультаційні послуги в сфері освіти за кордоном. Це провідник в успішне персональне майбутнє.

Ми надаємо широкий вибір можливостей для вдосконалення ваших знань англійської — починаючи від вивчення на базовому рівні, підготовки до складання міжнародних іспитів (TOEFL, IELTS) і до вивчення бізнес-англійської з необхідною для вашої роботи термінологією. Ви самі зможете обрати оптимальний для себе або своїх дітей режим освоєння нових знань — від щадного до повного занурення.

Наші експерти будуть допомагати вам від вибору програми, курсів або вишу до його закінчення. Ми візьмемо на себе всі рутинні питання та опрацюємо кожний момент до самого кінця. Вам залишиться лише вчитися. Підвищувати свій капітал знань, пізнавати нове, знайомитися, розвиватися, поринати в багатонаціональне середовище. Бути розумним, успішним і перспективним – от що сьогодні модно!

Наші переваги

Орієнтація на результат

Наша мета - ваше задоволення вибором і самореалізація.

Без комісій

Ми не беремо ніяких комісій і додаткових внесків. Ви платите рівно стільки, скільки зазначено в прайсах школи.

Комплексність

Допомагаємо у ВСІХ організаційних питаннях: візи, квитки, проживання, страховка.

Професіоналізм

Наші експерти побували там особисто і знають відповіді на всі ваші запитання.

Наші фахівці

woman avatar

Інна


Консультант з питань освіти за кордоном
woman avatar

Ольга


Консультант з питань освіти за кордоном
woman avatar

Валерія


Консультант з питань освіти за кордоном

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ТА АКРЕДИТАЦІЇ

«АНТРА-ТУР» – офіційний акредитований представник закордонних навчальних закладів на території України.

ЗВʼЯЗАТИСЯ З НАМИ

Поставте своє запитання – найближчим часом із вами звʼяжеться менеджер і детально проконсультує.